red-card

مشاوره و آموزش

مشاوره در زمینه سیاست گذاری، اهداف، امکانات و قابلیت های سایت، انتخاب برند تجاری و نام دامنه مناسب، معرفی سرویس میزبانی وب مناسب متناسب با زمینه کار، بازاریابی اینترنتی و راه های افزایش بازدید و ترافیک سایت و انتخاب محتوای مناسب جهت بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو را با ما انجام دهید. استفاده از سرویس مشاوره شرکت فاروبیت، به صورت کاملا رایگان امکان پذیر است. برای استفاده ازنظرات کارشناسان مجرب شرکت در زمینه های مختلف می توانید تماس بگیرید.

Layer-1-copy

اپلیکیشن

با طراحی اپلیکیشن موبایل این فرصت را دارید که ارتباط و دسترسی بیشتری با مشتریان خود داشته باشید. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشد، شما هم می‌توانید با طراحی اپلیکیشن قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید.

analytics

سئو سایت

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در طراحی سایت، قابل سئو بودن آن قالب است. این مفهوم بدین معناست که قالب برای موتورهای جستجو از نظر کد نویسی بهینه باشد تا بتواند رتبه خوبی در نتایج جستجو به دست اورد و کسب و کارتان را به سرعت در جایگاه های صفحه اول گوگل قرار دهد. همچنین قالب شما از نظر رنگ‌بندی، سرعت سایت و واکنش‌گرا بودن سایت و تصاویر آن و استفاده از تگ Alt در تصاویر، برای سئو بهینه شده باشد.

Layer-30

گرافیک و تبلیغات

طراحی گرافیک فرایند ارتباطات بصری و حل مسئله از طریق استفاده از اشکال، فضا، تصویر و رنگ است. در واقع یک طراح گرافیک با استفاده از ترکیب رنگ‌ها، نمادها و تصاویر تلاش می‌کند که به صورت تصویری، ایده‌ها و پیام‌ها را نمایش دهد.

social-media1

مدیریت شبکه های اجتماعی

تعرفه مدیریت شبکه های اجتماعی که توسط فاروبیت مشخص شده، معمولا بر اساس تعداد پست و استوری در هفته و کیفیت و نوع محتوای استفاده شده در پست ها می باشد.  باید این موضوع را بررسی کنید که آیا شرکت مورد نظر شما توانایی کنترل چه شبکه های اجتماعی را دارد و آیا توانسته است که در گذشته نمونه کارهای خوبی داشته باشد. بهتر است که شما با توجه به نیاز های خود بسته های ارائه خدمات مختلف مدیریت شبکه های اجتماعی را انتخاب کنید تا به اهدافی که برای کسب و کار خود مشخص کردید نزدیک تر شوید.

seo-copy

شکی نیست که طراحی سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در فاروبیت به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت و یا طراحی فروشگاه اینترنتی با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

طراحی سایت

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. چرا ؟! امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی و دنیای وب یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین مواردی که می تواند بر روی کسب و کار شما تاثیر گذار باشد بدون شک سایت شماست. به همین دلیل امروزه طراحی سایت از اهمیت بسیار زیادی برخورددار هست. وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست.