امروزه و با پیشرفت فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک، کسب و کارها شکل تازه ای به خود گرفته و هر روز خبر از ظهور یک غول استارتاپی را می‌شنویم که صنف جدیدی از مشاغل را هدف قرار میدهد . بسیاری از صاحبان مشاغل سنتی یا با افسوس شاهد از بین رفتن شغل خود هستند و یا با دستپاچگی و بدون برنامه، اقدام به راه اندازی سایت، اپلیکیشن موبایلی و ایجاد پیج و کانال در شبکه های مجازی می کنند. غافل از اینکه بارگذاری محتوای غیر حرفه‌ای و کپی و عدم هماهنگی و جذابیت گرافیکی باعث می‌شود روند افول و سقوط کسب و کار خود را تسریع کنند. چرا که امروز کیفیت سایت و محتوای مجازی یک شرکت دقیقاً معرف کیفیت خدمات و محصولات آن شرکت در دنیای واقعی است و داشتن محتوای مجازی غیرحرفه‌ای در همان ابتدا، مشتری را از برقراری تماس، خرید و یا بستن قرارداد با شما منصرف می‌کند. اما چاره کار کجاست؟

ساده است… مراجعه به متخصص!

شرکت کیان تجارت (برند تجاری فاروبیت) با پشتوانه علمی و تخصصی از جوانان نخبه و رتبه های برتر دانشگاهی و داشتن تیم های متخصص در زمینه های مشاوره کسب و کار، طراحی و برنامه نویسی وب، طراحی و برنامه نویسی نرم افزارهای موبایلی (اندروید و ios)، سئو، گرافیست، عکاسی تبلیغاتی، طراحی لوگو، بازاریابی شبکه های مجازی، تبلیغات و هر آنچه برای معرفی صحیح و حرفه ای خود در دنیای مجازی نیاز دارید را در اختیار شما قرار میدهد. تخصص و مشتری مداری همواره سرلوحه کار ما بوده است و موفقیت شما را موفقیت خود میدانیم.

همانطور که میدانید در دنیای امروز شاهد حذف محدودیتهای زمان و مکان در کسب و کارها می باشیم، بسیاری از مدیران در زمان طراحی سایت و اپلیکیشن دچار اشتباه بزرگی میشوند و صرفا به داشتن یک سایت فکر میکنند. به همین منظور به افراد و شرکتهای غیر معتبر و غیرمتخصص مراجعه میکنند، شرکتهایی که فقط توانایی ساختن سایت را دارند، نه تخصص بازاریابی اینترنتی!! و اینگونه است که شرکتهای زیادی فقط وبسایت دارند!! وبسایتی که هیچ یک از اصول بازاریابی اینترنتی، گرافیک و … در آن رعایت نشده است. متاسفانه چنین سایت هایی هیچ بازخوردی برای هیچ کسب و کاری به همراه نخواهد داشت.

گسترش و پیشرفت روز افزون نرم افزارها در حوزه فناوری اطالعات (IT) و تاثیر آنها در کسب و کار و نیز اهمیت و مزایای ناشی از بکارگیری چنین سیستمهایی در تجارت بر هیچکس پوشیده نیست. در این بین با توجه به نقش و جایگاه حیاتی اینترنت در پیشرفت، موفقیت و ادامه حیات کسب و کارها، نگرش و حرکت به سمت برنامه ریزی بهتر و موثرتر در این حوزه از مقبولیت ویژه ای برخوردار گشته است.

گروه مهندسی فاروبیت با هدف ارتقای فرهنگ IT و تلفیق آن با علوم مدیریت روز دنیا اقدام به تولید نرم افزارهای تحت وب در حوزه مدیریت، مطابق با استاندارهای روز دنیا نموده است. این گروه در ابتدای فعالیت خود با نگاهی متفاوت و عمیق، به IT و مدیریت، تلاش کرده است تا با ارائه نرم افزارهای تحت وب، گامی بلند برای مدیریت فرایندهای پایین دستی زنجیره تامین شرکت ها اعم از : ارتباط با نمایندگان فروش، خرده فروشان و مشتریان نهایی هر کسب و کار بردارد، که در ادامه با برخی از محصوالت این شرکت آشنا خواهیم شد.

چشم انداز فاروبیت

تغییر در روند سبک تجارت توسط ابزارهای صنعت آی تی، پیدایش انقلاب صنعتی از نوع نرم بوده و به کارگیری ابزار آی تی راه رسیدن به این تحول بی حد و مرز می باشد که دنیای امروز شاهد حذف محدودیت های زمان و مکان در کسب و کار ها می باشد، چشم انداز گروه کیان تجارت، ورود کسب و کار ها به این سبک از تجارت بی حد و مرز می باشد.

ماموریت فاروبیت

تیم جوان و خالق فاروبیت با داشتن بیش از یک دهه مهارت و تجربه در زمینه های برنامه نویسی، گرافیک و دیجیتال مارکتینگ بستر ورود به این تجارت بی حد و مرز را ماموریت خود قرار داده است.

اعضاء تیم فاروبیت

خانم مهندس منصوری

جناب مهندس یزدان کیا

جناب مهندس شاهدی

مهندس حسین اسماعیلی

خانم مهندس شاهدی